УВАГА! ЗАПРОШУЄМО НАСТУПНИХ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ "КРЕДИТ ДЛЯ МОЛОДІ"(СТАТУТНИЙ КАПІТАЛ) НА ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ!

Відділення Держмолодьжитла "Рівненське регіональне управління", повідомляє про наявність коштів для надання молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам довгострокових пільгових кредитів для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів  (коштів статутного капіталу Держмолодьжитла) на 2 квартал 2024 року (у сумі – 1 800 000 грн.).

Шановні кандидати, які мають намір отримати пільгові кредити для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу Держмолодьжитла), відповідно до зареєстрованих заяв-анкет за наступними номерами, а саме:

№ з/п

Дата реєстрації заяви-анкети

Реєстраційний номер заяви-анкети

Прізвище та ініціали імені і по-батькові кандидата на отримання кредиту (представника сім'ї)

Наявність переваг на отримання кредиту згідно п. 5 постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 №488 (за наявності переваг вказується "першочергове право")

1. 08.02.2023 101 Ожеховська І.В. -
2. 08.02.2023 102 Жук С.Б. -
3. 09.02.2023 103 Кушнір А.І. -

Для цього, Вам необхідно  протягом 10 (десяти) календарних днів (а саме з 10.04.2024 р. по 19.04.2024 р. включно),ОСОБИСТО подати заяву про надання кредиту за рахунок коштів статутного капіталу до Відділення Держмолодьжитла "Рівненське регіональне управління" а також надати Перелік документів, необхідний для отримання довгострокового пільгового кредиту для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів.

Крім того повідомляємо, якщо Ви не маєте намір отримати кредит, Вам необхідно звернутися із відповідною заявою до Відділення Держмолодьжитла "Рівненське регіональне управління". Якщо кандидат з причин особистого характеру відмовляється від надання кредиту, він втрачає право на отримання кредиту за своїм реєстраційним номером у черзі на участь у програмі (вважається таким, що виключений з черги на участь у програмі). В подальшому такий кандидат може  повторно зареєструватися в черзі на участь у програмі шляхом подання нової заяви-анкети на загальних підставах та за умови його відповідності вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 488. При цьому, його попередній реєстраційний номер в черзі на участь в програмі не зберігається.

Якщо кандидатом у зазначений вище термін не надано до Відділення Держмолодьжитла "Рівненське регіональне управління" заяви про надання кредиту з додаванням відповідних документів, Рівненським відділенням складається Акт про неявку особи та неподання заяви про надання довгострокового пільгового кредиту для будівництва (реконструкції) та придбання житла. При цьому, такий кандидат  втрачає право на отримання кредиту за своїм реєстраційним номером у черзі на участь у програмі (вважається таким, що виключений з черги на участь у програмі). В подальшому такий кандидат може повторно зареєструватися в черзі на участь у програмі шляхом подання нової заяви-анкети на загальних підставах за умови його відповідності вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 488. При цьому його попередній реєстраційний номер в черзі на участь в програмі не зберігається.

Важливо!!!

            Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші необхідні документи, копії яких додаються до заяви про надання довгострокового пільгового кредиту для будівництва (реконструкції) та придбання житла.