РОБОЧА НАРАДА ЩОДО ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА

15-16 травня поточного року, в центральному офісі Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву відбулась робоча нарада за участю членів правління, директорів регіональних управлінь і керівників структурних підрозділів центрального апарату Держмолодьжитла та установчі збори Ради директорів Держмолодьжитла.

У зазначених заходах приймали участь голова та члени правління Фонду, директори регіональних управлінь, керівники структурних підрозділів центрального апарату Держмолодьжитла.

Із вступним словом відкрив нараду голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний. Він поінформував про результати роботи установи у досягненні стратегічних напрямків розвитку Фонду у 2019 році.

Із запланованого річного обсягу фінансування житлових програм з місцевих бюджетів не менш ніж у 300 млн грн за чотири місяці 2019 року бюджетами передбачено 239 млн грн. З них уже використано 57 млн грн вже, завдяки чому власне житло придбали 87 сімей.

На початок року працювало 106 житлових програм у регіонах, до кінця року Фонд планує довести цей показник до 136 програм. Прийнято 5 нових програм (Закарпаття, Полтава, Харків, Сєвєродонецьк), в розробці ще 21.

Зараз триває розробка регіональних і державної стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації на 2021-2027 рр. Для Держмолодьжитла, наголосив керівник установи, важливо долучитися до цього процесу.

П’ять областей завдяки роботі регіональних управлінь Фонду вже мають пропозиції до Державної стратегії регіонального розвитку, направлені від суб’єктів регіонального розвитку до Мінрегіону та які враховують необхідність реалізації житлових програм.

Одночасно триває робота з удосконалення внутрішніх процесів у Держмолодьжитлі. Зокрема, спеціалісти Управління верховного комісара ООН у справах біженців в Україні сприяють у розробці технологічного завдання для програмного забезпечення з реалізації програми «Доступне житло». Визначене головою правління Фонду завдання – спростити технологічні процеси в структурних підрозділах та зробити чергові кроки для спрощення участі громадян у зазначеній програмі.

На робочій нараді визначено план роботи і завдання Ради директорів. Згідно із затвердженим правлінням Фонду Положенням про Раду, Рада директорів є консультативно-дорадчим органом, що діє на громадських засадах. Метою діяльності Ради директорів є розвиток дієвого механізму співпраці структурних підрозділів Держмолодьжитла, модернізація та оптимізація робочих процесів реалізації житлових програм тощо. До складу Ради входять директори (чи виконуючі обов’язки директорів) усіх регіональних управлінь Держмолодьжитла.

 

Обрання голови Ради відбулося таємним голосуванням з числа кращих керівників регіональних управлінь. Згідно результатів голосування, головою Ради директорів терміном на один рік обрано директора Харківського регіонального управління Держмолодьжитла Олександра Вензеля.