НФОРМАЦІЯ ДЛЯ КАНДИДАТІВ, ЩО ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ У 2019 РОЦІ ЗА ПРОГРАМОЮ "ДОСТУПНЕ ЖИТЛО"

Рівненське регіональне управління Держмолодьжитла, повідомляє про наявність коштів на рахунках управління, відповідно до розподілу коштів з загального фонду державного бюджету за КПКВК 2751190 «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла».

Шановні кандидати, котрі подали заяви, та претендують на отримання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, заяви яких зареєстровані за наступними номерами,  а  саме :

Кондрацький Б.С.  заява  № 20 від  16.01.2018р.

Для отримання державної підтримки Вам необхідно протягом 5 робочих днів ОСОБИСТО, або у разі звернення уповноваженої особи, надати документ, що підтверджує повноваження діяти від імені кандидата та членів його сім’ї, подати до Рівненського регіонального управління Держмолодьжитла ЗАЯВУ про надання державної підтримки разом з пакетом документів згідно нижченаведеного переліку .

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

Громадяни самостійно обирають об’єкти, на будівництво/придбання яких можуть спрямовуватись кошти державної підтримки.  

Наявні дозвільні документи від забудовника згідно зпереліком

Важливо!!!

Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання державної підтримки.

Також, з метою обміну інформацією, просимо зазначених вище громадян/ громадянина надіслати на адресу:

rv.17@molod-kredit.gov.ua

порожнє електронне повідомлення/ лист, зазначивши у темі даного листа "Кандидат на ДЖ" та своє прізвище, імя та по-батькові (П.І.Б.).