Надайте онлайн-заяву та отримайте молодіжний кредит за рахунок Статутного капіталу Держмолодьжитла для будівництва (придбання) житла з відсотковою ставкою у розмірі облікової ставки Національного банку України.

З 04 січня 2019 року, усі бажаючі взяти участь у Програмі житлового кредитування за рахунок коштів Статутного капіталу Держмолодьжитла (згідно Постанови КМУ № 488 від 11.05.2011) можуть подати відповідні заяви в онлайн-режимі та/або особисто, звернувшись до нашого регіонального управління Держмолодьжитла.

Насамперед,  Вам необхідно перевірити, чи маєте ви право на отримання кредиту, та зареєструватися на сайті регіонального управління Держмолодьжитла.

Право на отримання кредиту для придбання житла за рахунок Статутного капіталу Держмолодьжитла мають молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни:

- віком до 35 років включно (кожного з членів молодої сім’ї – чоловіка і дружини);

- які перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, або у яких відсутнє у власності житло, або які мають у власності житлову площу що не перевищує 13,65 кв.м. (без урахування житла, що знаходиться на тимчасово окупованій території);

- залишок середньомісячного доходу сім’ї (громадянина) за умови сплати щомісячного платежу за кредитом не повинен бути меншим за 3-кратний прожитковий мінімум на кожного працюючого члена сім’ї.

Процес надання документів складається з таких кроків:

-        завантаження бланків анкети і заяви із сайту нашого регіонального управління;

-        заповнення бланків і створення електронної копії;

-        подання документів до регіонального управління Держмолодьжитла.

Необхідні форми документів (анкета, заява та інші) розміщені на сайті регіонального управління в меню «Житлові програми» у розділі «Кредит з статутного капіталу»  на сторінці «Подати заяву-анкету».

Звертаємо вашу увагу! Подати документи можна одним з наступних способів:

- в електронному вигляді через сайт регіонального управління Держмолодьжитла;

- в електронному вигляді, відправивши документи на електронну адресу нашого регіонального управління;

- на паперових носіях особисто заявником до відповідного  регіонального управління/Іпотечного центру Держмолодьжитла.

Вашу заяву буде включено в Інформацію щодо надання довгострокових пільгових кредитів для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок коштів Статутного капіталу (власних коштів) Держмолодьжитла, та яку буде опубліковано на Сайті регіонального управління Держмолодьжитла.

 

Прохання ознайомитися з інструкцією по заповненню документів.