ДО УВАГИ ГРОМАДЯН-КАНДИДАТІВ НА ОТРИМАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА (ПРИДБАННЯ) ДОСТУПНОГО ЖИТЛА У 2019 РОЦІ

Рівненське регіональне управління Держмолодьжитла, повідомляє про надходження коштів на рахунки управління, відповідно до розподілу коштів з загального фонду державного бюджету на поточний період 2019 року за КПКВК 2751190 «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла»  в  обсязі  400 000,00 грн.

Шановні кандидати, які подали заяви, та претендують на отримання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, заяви яких зареєстровані за наступними номерами,  а  саме :

 Солтис  П. О.,   заява  № 9  від  12.12.2017 р.

Для отримання державної підтримки Вам необхідно протягом 10 календарних днів ОСОБИСТО, або у разі звернення уповноваженої особи, надати документ, що підтверджує повноваження діяти від імені кандидата та членів його сім’ї, подати до Рівненського регіонального управління Держмолодьжитла ЗАЯВУ про надання державної підтримки разом з пакетом документів згідно нижченаведеного переліку .

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ:

Громадяни самостійно обирають об’єкти, на будівництво яких можуть спрямовуватись кошти державної підтримки.  

Наявні дозвільні документи від забудовника згідно зпереліком

Важливо!!!

Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання державної підтримки.

Також, з метою обміну інформацією, просимо зазначених вище громадян/ громадянина надіслати на адресу:

rv.17@molod-kredit.gov.ua

порожнє електронне повідомлення/ лист, зазначивши у темі даного листа "Кандидат на ДЖ" та своє прізвище, імя та по-батькові (П.І.Б.).