До уваги громадян!

У зв’язку з оголошенням Кабінетом Міністрів України профілактичних протиепідемічних заходів і обмежень, викликаних загрозою поширення коронавірусної інфекції, що діятимуть орієнтовно до початку квітня 2020 року, адміністрацією Рівненського регіонального управління Держмолодьжитла ухвалене рішеннязапровадити для працівників установи на цей період робочий режим із 09.00 до 17.00 без врахування часу на обідню перерву.

Також, рекомендованомінімізувати проведення нарад, скоротити до достатніх обсягів особисте спілкування відвідувачів і працівників регіонального управління Держмолодьжитла.

У зв’язку з цим адміністрація Рівненського регіонального управління Держмолодьжитла звертається до громадян із настійливим проханнямна період до  03.04.2020р. віддавати перевагу дистанційним каналам спілкування з фахівцями регіонального управління Держмолодьжитла. Прохання в зазначений період звертатися до спеціалістіврегіонального управлінняза телефоном64-34-16 та/або написавши на електронну адресу Рівненського регіонального управління             rv.17@molod-kredit.gov.ua

Реєструватися  для   участі  в  житлових програмах просимо  через сайт Рівненського регіонального управління Держмолодьжитла  https://rv.molod-kredit.gov.ua/.

Наголошуємо: Рівненське регіональне управління Держмолодьжитла продовжує працювати з громадянами з урахуванням необхідності додержання протиепідемічного режиму. Звичайний графік роботи регіонального управління буде відновлено після скасування протиепідемічних заходів та обмежень органами влади.

Нагадуємо про необхідність відповідально ставитися до власного здоров’я і здоров’я оточуючих. Профілактичні заходи – у інтересах кожного громадянина.

Дякуємо за розуміння!