УВАГА, ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!! Встановлено нову ставку для пільгових кредитів за рахунок власних коштів Фонду на рівні 14,1% річних

ержавний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву встановив нову відсоткову ставку для пільгових молодіжних житлових кредитів за рахунок власних коштів Фонду на рівні 14,1% річних.

Довготермінове пільгове молодіжне кредитування за рахунок власних коштів Фонду «Держмолодьжитло» - єдиний доступний механізм забезпечення громадян доступним житлом, яким можна скористатись в усіх областях України. Вказаний кредит може отримати молодь, що потребує поліпшення житлових умов, віком до 35 років. Кредит надається на термін до 30 років, але не більше ніж досягнення позичальником пенсійного віку.

Відсьогодні молодіжний кредит за рахунок власних коштів Фонду надається за новою відсотковою ставкою, яка встановлена на рівні 14,1% річних. В Україні подібну відсоткову ставку за іпотечними кредитами в національній валюті навіть у часи стабільної економіки могли запропонувати далеко не всі банківські установи. Тож сьогодні для багатьох сімей в Україні саме цей механізм може стати тим вирішальним фактором, який допоможе нарешті вирішити своє житлове питання.