Інформація для позичальників ПАТ КБ «Надра», які отримують компенсацію відсотків!

Інформація для позичальників  ПАТ КБ «Надра»,

які отримують компенсацію відсотків  відповідно до Порядку часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 №853 

 

 Правління НБУ прийняло постанову від 05.02.2015 № 83 "Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "НАДРА" (далі – Банк) до категорії неплатоспроможних" та Фондом гарантування вкладів фізичних осіб у Банку запроваджено тимчасову адміністрацію строком на три місяці з 06 лютого 2015 року по 05 травня 2015 року включно.

Відповідно до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» з дня призначення тимчасової адміністрації змінюється діючий порядок функціонування та режим діяльності Банку, його структурних підрозділів та статус органів управління, а також порядок проведення банківських операцій та обслуговування клієнтів. Проведення будь-яких видаткових операцій за укладеними правочинами заборонено. Враховуючи зазначене, Банк не має можливості перераховувати кошти часткової компенсації відсотків на рахунки позичальників, відкриті у ПАТ КБ "НАДРА".

Для продовження здійснення виплати коштів часткової компенсації  відсотків даним громадянам необхідно в найкоротший термін:

  •  відкрити рахунок в іншому банку, або надати  інформацію про вже відкриті рахунки;
  •  подати до регіонального управління Фонду  довідку  про підтвердження відкриття рахунків фізичним особам та заяву щодо спрямування коштів часткової компенсації відсотків на дані рахунки.