Увага! Важлива інформація

Згідно договору №022-05Г-16 від 21.09.2016р., який було заключено між Державною спеціалізованою фінансовою установою "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" та АБ «Укргазбанк» погоджений формат структурованого призначення платежу при отриманні платежів від фізичних осіб-позичальників Полтавського регіонального управління Фонду.

При сплаті за погашення кредитів у відділеннях АБ «Укргазбанк» необхідно вказувати наступне призначення платежу:

  1. ІПН (в разі відсутності ІПН за релігійними переконаннями або в інших випадках, передбачених законодавством – серія та номер паспорту)
  2. ПІБ (повністю)
  3. Номер кредитної угоди (договору)
  4. Дата кредитної угоди у форматі ДД.ММ.РРРР
  5. Вид платежу (оплата кредиту, комісія, інше)

 

Зазначені дані повинні бути розділені між собою символами « ; ». Дані вносити без подвійних/одинарних лапок («»).

Наприклад: 0123456789;Іванов Іван Іванович;№75;01.05.2009;погашення кредиту.

При оплаті платежів особою, іншою ніж позичальник, інформацію по п. 1-5 вказувати по позичальнику, після призначення платежу (п.5) вказувати інформацію по платнику.

 

Наприклад: 0123456789;Іванов Іван Іванович;№75;01.05.2009;погашення кредиту,через Сидорова В.Г.

Також нагадуємо, що відповідно до вище вказаного договору Банк зобов’язується приймати протягом операційного часу Банку готівкові кошти у національній валюті від Споживачів в рахунок погашення кредитних чи інших зобов’язань за договорами, укладеними Споживачами з Держмолодьжитлом або РУ/ІЦ, за умови сплати Соживачами комісії за розрахунково-касове обслуговування в розмірі 5,00 грн. (пять), без ПДВ за кожний платіж.