Держмолодьжитло сьогодні відзначає 24-у річницю з дня свого заснування!

24 серпня 1991 р. Верховна Рада України прийняла Історичний документ виняткового значення для долі українського народу — Акт проголошення незалежності України.

В  молодій українській державі гостро постало питання молоді, яка, власне, і має Україну розбудовувати. Адже, чим молодша нація, тим більш процвітаюча держава. Натхнення молоді до праці, науки та бізнесу в поєднанні з мудрістю старшого покоління – є основною рушійною силою економічного та соціально-політичного розвитку держави.

Саме для підтримки молодого покоління в боротьбі за елементарне – власне житло – 04 липня 1992 року було створено Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву: спочатку як недержавна установа (на базі руху молодіжних житлових комплексів (МЖК). У подальшому, з урахуванням важливості питання забезпечення молоді житлом у державі, Фонд був підпорядкований Мінсімї (1997 р.), далі — реорганізований Урядом в Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву (2000 р.)

1993 р. — за ініціативи Фонду прийнятий Закон України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», який визначив принципово новий на той час механізм забезпечення молоді житлом — державне довгострокове пільгове кредитування.

В найскладніші часи економічного, соціального та  політичного протистояння Держмолодьжитло з гідністю та ентузіазмом виконує ввірені йому державою функції по забезпеченню житлом. Адже забезпечення молодих громадян, в тому числі сиріт, багатодітних сімей, педагогів, молодих спортсменів житлом – наша головна ціль, яка має позитивний соціальний ефект.

Щасливі обличчя молодих людей, які не маючи найменшої надії на придбання житла власними силами,  стали новоселами завдяки діяльності Держмолодьжитла – найкраще підтвердження натхненної та кропіткої праці!!!!